Algebrator 5.0
Pobieranie

Algebrator 5.0

Algebrator jest jednym z najbardziej zaawansowanych programów do kształcenia matematycznego
Twój głos:
Najnowsza wersja:
Deweloper:
Screenshots
1 / 10
Nagrody (3)
Show all awards
Software Informer Editor Rating 5 Software Informer User Rating 4
Pobieranie

Algebrator jest jednym z najbardziej zaawansowanych programów do kształcenia matematycznego, jaki kiedykolwiek powstał. To będzie rozwiązywać większość nieprzyjemne zadania matematyczne można rzucić na niego. Algebrator może pokazać każdy krok na każdą odpowiedź, służąc jako zautomatyzowany korepetycje dla studentów z matematyki na wszystkich poziomach.
Studenci korzystają z Algebrator uzupełnić аудиторного uczenia się, a także pomóc im szybko i dokładnie wykonuje swoje zadania matematyczne.
Nauczyciele otrzymają Algebrator jako asystent do szybkiego tworzenia lekcji i przykłady zadań i rozwiązań, a także ocenić zdolność Algebrator funkcjonować jako dodatkowy, automatyczny asystent dla studentów.
Homeschoolers i rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci, aby odnieść sukces w matematyce użyć Algebrator jak odświeżyć się i zaakceptowania 24/7 nauczyciel matematyki dla swoich dzieci. Algebrator pomógł wielu dorosłych (re)uczyć się matematyki w swoim własnym, wygodnym tempie.
Algebrator stanowi kompleksowe rozwiązanie Math Tutoring, nadający się do rozwiązania problemów matematycznych na drodze od Pre-Algebra poziomu Advanced College.

Komentarze

5 stars
97
4 stars
16
3 stars
6
2 stars
10
1 stars
25
User

Twój głos:

Wtyczki